Dula Monika

reference

2023

Alfréd


Alfred

Moniku jako naší dulu jsem měla vybranou už dávno před tím, než jsem byla těhotná díky rozhovoru s ní, který jsem zhlédla u Martiny Chomátové. První osobní setkání mě ve výběru utvrdilo a začala jsem celé toto období prožívat mnohem více v klidu. Každé těhotenství i porod je individuální a záleží na mnoha proměnných i nějakém tom zásahu zhůry. S Monikou jsem všechny turbulence ustála a opravdu mohu upřímně říct, že jsem si těhotenství i porod užila. Absolvovali jsme s manželem několik přípravných setkání a já i jednu masáž, která byla moooc příjemná.
Více…

Alfréd

Alfred_s_tatou

Milá, Moniko,

chtěl jsem vám ještě jednou moc za vše poděkovat. Zpětně jsem strašně vděčný za to, že jsme tuto na první pohled komplikovanou kombinaci (PA z Jilemnice, vy z Prahy, my z KH, porodnice Nymburk) zvolili.

Byla jste ohromnou podporou už v úvodní fázi před odjezdem do porodnice, Terezka se hned po prvním nočním kontaktu s Vámi výrazněji uvolnila, udělalo se jí lépe, odpočinula si a skvěle se pak později povedl načasovat odjezd do porodnice. Vím, že rozhodnutí bylo především na základě pocitů T., ale neuvěřitelným způsobem obdivuji vaši komunikaci na dálku.
Více…